KONTAKTY

NÁBYTEK - Marcela Štěrbová
Táborská 360
Sušice 342 01
tel: +420 777 755 057
napište nám

Úvod » Velfont - Prostěradla s memb.

Velfont - Prostěradla s memb.

slide
 

Proč chránit matrace?

Již po pěti letech používání se v matraci nashromáždí 2 kg nečistot. Tyto nečistoty nelze úklidem odstranit. Jedinou pomocí je používání nepropustného bariérového prostěradla. 

Prostěradla s nepropustnou hyperprodyšnou membránou Neotherm® znemožní potu, tekutinám a prachu prostoupit do jádra matrace. Membrána účinně blokuje alergeny roztočů, pylů, prachu, bakterie a plísně.

Pořizujete si novou matraci? Od prvního dne používejte Velfont® membránová prostěradla a vaše matrace zůstane navždy čistá.

Neviditelná membrána Neotherm®

Nejste si jisti, zda vás membrána nebude při spánku rušit? Zvolte neviditelnou membránu, která je ukryta mezi dvěma vrstvami žerzejového bambusového vlákna. Toto funkční prostěradlo nejvyšší kvality spojuje vysokou ochranu matrace s vynikajícími vlastnostmi bambusu. Prostěradlo nepropustí do matrace žádné nečistoty, je protiroztočové, vysoce absorpční a přirozeně antibakteriální.

Prostěradlo se supertenkou neviditelnou membránou je nejlepším řešením pro váš klidný spánek.

Termoregulační prostěradlo z chytrého materiálu OUTLAST®

OUTLAST® je materiálem fázové změny. Díky svým termoregulačním schopnostem udržuje příjemné příjemný tepelný komfort těla. 

V létě ochlazuje, v zimě zamezuje ztrátě tepla a přehřívání. O 50% snižuje pocení. OUTLAST® prodlužuje fázi hlubokého spánku o desítky minut. Díky tomu je spánek kvalitnější. 

Hyperprodyšné prostěradlo z organické bavlny


Katalog s ceníkem k otevření

ZmQzYWQ3